Výživové poradenství

11.03.2024

NUTRIČNÍ PORADNA V NAŠÍ AMBULANCI. Napadá Vás někdy, že byste se rádi poradili o svém jídelníčku? Řešíte nadváhu, podváhu, problémy přijmu potravy či potřebujete přizpůsobit svoji stravu alergii, nemoci, pooperačnímu stavu, těhotenství nebo kojení? Anebo se staráte o starého či nemocného člověka a rádi byste s někým konzultovali jeho jídelníček? Naše nutriční terapeutka Mgr. Michaela Cvejnová Vás vyslechne a hlavně ráda odborně poradí. 

Do naší nově otevřené nutriční poradny se můžete objednávat telefonicky tel. 773 597 070 nebo na emailu diabetin@seznam.cz . Provedeme vstupní vyšetření, propočteme nutriční potřeby s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu, vypracujeme nutriční plán, sestavíme jídelníček s přihlédnutím na Vaše sociální, náboženské, ekonomické podmínky, vysvětlíme nutné úpravy ve stravování. 

 Vysokých cen se bát nemusíte. Pro samoplátce je cena vstupní konzultace 500 Kč, sestavení jídelníčku na 4 týdny 2 000 Kč. Cena další konzultace 350 Kč. Možnost čerpání balíčku vstupní konzultace + jídelníček + 2 konzultace po měsíci za cenu 2 500 Kč. Nezapomeňte, že Vaše zdraví máte ve svých rukou!